Apartamenty Opera
Apartamenty Opera
+48606 340 840

Deweloper

Generalnym Wykonawcą Inwestycji Apartamenty Opera jest Dan-Bud Sp. z o.o. Jesteśmy rodzinną firmą deweloperską wywodzącą się z Mławy. Od 2005 r. zajmujemy się realizacją inwestycji mieszkaniowych oraz przemysłowych. Specjalizujemy się w nowoczesnych technologiach budowlanych, dzięki którym tworzymy komfortowe i energooszczędne budynki mieszkalne.

Z dumą prezentujemy zrealizowane przez nas inwestycje m.in. Osiedle Zielone Tarasy w Mławie, Willa Mokka w Warszawie, Osiedle pod Dębami w Warszawie. Obecnie, oprócz wyjątkowego projektu Apartamenty Opera w Olsztynie, realizujemy kameralny, nowoczesny budynek w Warszawie Willa Ksaweryn. Ostatnio ukończonym projektem jest Apartamenty Rzeczkowska w Ciechanowie.

W naszej działalności kierujemy się rzetelnością, jakością wykonania, dbałością o detale. Naszą misją, jako firmy deweloperskiej w realizacji codziennych celów, jest podnoszenie sobie poprzeczki coraz wyżej, stawianie przed sobą ambitnych wyzwań i wytyczanie nowych kierunków na rynku nieruchomości deweloperskich.

BUDUJEMY Z PASJĄ

Wizję stałego rozwoju firmy opieramy  na potencjale ludzi, których połączyła wspólna pasja do tworzenia wysokiej jakości projektów budowlanych. Nasze inwestycje to dzieło wielu współpracujących ze sobą profesjonalistów z branży projektowej, technicznej i budowlanej oraz wysokiej klasy specjalistów ds. zarządzania. To oni nadają naszym inwestycjom wyjątkowy charakter.

Dzięki naszym działaniom, możemy pochwalić się stale rosnącą liczbą zadowolonych klientów.

W 2018 r. chcemy oddać w  Państwa ręce klucze do naszego  wyjątkowego projektu w Olsztynie, będąc pewni, że osiągnęliśmy zamierzony cel – zadowolenie  Klientów, którzy nam zaufali.

NAGRODY

Jako prężnie i dynamicznie rozwijająca się firma zostaliśmy laureatami prestiżowego wyróżnienia Gazele Biznesu. Nasze inwestycje są wyposażone w technologie, które obniżają koszty ich utrzymania oraz zapewniają mieszkańcom bezpieczeństwo i komfort. Staramy się przedstawiać wartość w budownictwie, gwarantując mieszkańcom komfort, bezpieczeństwo i profesjonalizm. Wszystko to tworzymy z myślą o mieszkańcach i ich rodzinach, ponieważ zadowolenie naszych klientów jest dla nas największą nagrodą.

Budujemy zaufanie

Zaufali nam klienci z całej Polski, dołącz do nich!