Apartamenty Opera
Apartamenty Opera
+48606 340 840

O inwestycji

Wyjątkowa inwestycja w samym sercu Olsztyna. Sprawdź, jak wiele może Ci zaoferować.

Apartamenty Opera to inwestycja stworzona, by zapewnić mieszkańcom komfort, wygodę i bezpieczeństwo. Zlokalizowana w centrum Olsztyna pozwala w pełni korzystać z uroków życia w mieście-ogrodzie. Istniejące od wielu już lat osiedle posiada praktyczną i rozwiniętą infrastrukturę. Znajdują się tutaj również ośrodki kultury i sztuki. Stąd już niedaleko do tętniącego życiem starego miasta, zielonych parków i płynącej leniwie rzeki Łyny.

W zaprojektowanym z dbałością o każdy szczegół apartamentowcu mieści się 167 komfortowych mieszkań o powierzchni od 29 m2 do 130 m2, przestronne tarasy oraz urokliwe ogródki. Nowoczesna architektura, wysoki standard oraz zastosowanie innowacyjnych technologii to główne zalety tego miejsca.

Apartamenty Opera zachwycą nawet najbardziej wymagających mieszkańców.

Więcej, niż możesz sobie wyobrazić

POMIESZCZENIE REKREACYJNE

Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddane ogólnodostępne pomieszczenie rekreacyjne. To miejsce, w którym można się zrelaksować, zadbać o kondycję fizyczną lub spotkać towarzysko.

Dla dzieci
Dla kobiet
Dla mężczyzn

Dla dzieci

Sami mamy dzieci, dlatego wiemy jak zadbać o ich rozwój. Wiemy również, jakie potrzeby mają rodzice. Z myślą o najmłodszych na dziedzińcu inwestycji powstanie plac zabaw, natomiast w sali rekreacyjnej znajdzie się kącik edukacyjno-rozrywkowy.

Kolorowe dywany, pufy, gry planszowe oraz plansze naukowe z pewnością urozmaicą czas spędzony w tym miejscu. W pełni wyposażony aneks kuchenny pozwoli zadbać o ciepłe posiłki i mleko.

1/3

Dla kobiet

Pomieszczenie rekreacyjne wyposażone będzie w sprzęt sportowy, który pozwoli każdej z Was zadbać o kondycję fizyczną. Mamy będą mogły zająć się sobą, podczas gdy ich pociechy będą przebywały w kąciku zabaw, tuż pod czujnym okiem rodzica.

Bieżnia i rower treningowy pozwolą trenować zawsze, gdy znajdziecie na to czas. W pomieszczeniu rekreacyjnym będzie można również zrelaksować przy aromatycznej kawie, przeczytać ulubioną książkę lub obejrzeć serial w TV.

2/3

Dla mężczyzn

Każdy z Panów znajdzie tu wszystko, czego potrzebuje do aktywnego spędzenia wolnego czasu. Stół bilardowy, mały atlas do ćwiczeń, stół z piłkarzykami, lotki, konsola Play Station, telewizor. W aneksie kuchennym znajdzie się również lodówka, w której zawsze można schłodzić napoje.

Dzięki bogatemu wyposażeniu z powodzeniem można spędzić czas w gronie znajomych, zadbać o kondycję fizyczną, czy umówić się na mecz.

3/3

Komfort, który pokochasz

Oprócz nowoczesnej architektury budynek wyróżniać będzie wysoki standard wykonania. Trzyszybowa stolarka okienna, monitoring, kontrola dostępu, wideodomofony, wysokiej klasy windy, pełna dostępność budynku dla osób niepełnosprawnych to tylko niektóre zalety inwestycji.

Z myślą o najbardziej wymagających mieszkańcach powstały 3 wyjątkowe penthouse’y z rozległymi tarasami, zlokalizowane na najwyższych kondygnacjach budynku. To właśnie stąd można podziwiać urokliwą panoramę Olsztyna.

PRZESTRZEŃ W ZASIĘGU RĘKI

Przestrzeń, która umożliwi nie tylko wygodne przechowywanie, ale również relaks i odpoczynek na świeżym powietrzu.

Komórki lokatorskie
Schowki
Garaż podziemny
Tarasy, balkony
Ogródki

Komórki lokatorskie

Każde mieszkanie posiada własną komórkę lokatorską, dzięki czemu mieszkańcy mają pewność, że nie zabraknie im miejsca na przechowywanie. Wszystko, co nie znajdzie swojego miejsca w mieszkaniu, z powodzeniem może zostać schowane w tym pomieszczeniu.

1/5

Schowki

W budynku znajdują się schowki, w których mieszkańcy mogą przechowywać swoje rowery oraz wózki dziecięce. Monitoring na klatce schodowej, kontrola dostępu oraz wideodomofony sprawiają, że obiekt gwarantuje bezpieczeństwo i prywatność.

2/5

Garaż podziemny

Dzięki trzy poziomowemu garażowi podziemnemu mieszkańcy nie muszą martwić się o parking. 210 miejsc parkingowych z pewnością umożliwi wygodne i sprawne parkowanie. Dodatkowo system monitoringu w garażu zapewnia bezpieczeństwo.

3/5

Tarasy, balkony

Przestronne balkony, tarasy oraz loggie pozwalają cieszyć się słońcem i komfortem. To stąd można podziwiać uroki Olsztyna. Cisza, spokój i duża doza prywatności, to wszystko, czego potrzeba, aby wypocząć w zaciszu własnych czterech kątów.

4/5

Ogródki

Na dziedzińcu inwestycji znajdą się pięknie zagospodarowane tereny zielone dla mieszkań na najniższym piętrze. Dostęp do dziedzińca wewnętrznego jest możliwy jedynie poprzez klatki schodowe, a cały teren jest ogrodzony. Dzięki takiemu rozwiązaniu przestrzeń jest niedostępna dla osób z zewnątrz.

5/5

INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA

Na dachu apartamentowca zainstalowane zostaną najnowocześniejsze kolektory słoneczne, których zadaniem będzie wspomaganie systemu centralnego ogrzewania oraz zasilania budynku w ciepłą wodę. W budynku znajdą się również monitoring, kontrola dostępu oraz wideodomofony.

Dodatkowo każde mieszkanie może zostać wyposażone w system inteligentnego domu umożliwiający kontrolowanie bezpieczeństwa za pomocą specjalnej aplikacji. Czujniki zalania, dymu, ruchu oraz sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem czy urządzeniami audio tworzą unikalny system, który dba o bezpieczeństwo mieszkania podczas nieobecności jego właścicieli.

Zobacz więcej
komfortowych mieszkań
wspaniałe apartamenty z przestronnymi tarasami
m2 powierzchni
handlowo-usługowo
miejsc postojowych
Twoja przyszłość w zasięgu ręki

Chcesz wiedzieć więcej? Masz pytania?