Apartamenty Opera
Apartamenty Opera
+48606 340 840

Okolica

Lokalizacja w centrum miasta to główna zaleta inwestycji. Budynek znajduje się na terenie osiedla z rozwiniętą infrastrukturą. W pobliżu znajdują się szkoły, urzędy, instytucje publiczne, kulturalne, a także rozległe tereny zielone.  Dzięki sprawnej komunikacji dojazd do pozostałych części Olsztyna jest wygodny i szybki.

Mapa okolicy Mapa okolicy

KOMUNIKACJA

Usytuowanie w pobliżu linii tramwajowej oraz przystanków komunikacji miejskiej gwarantuje dogodny dojazd do każdej dzielnicy Olsztyna. W okolicy znajduje się również dworzec PKP/PKS, z bezpośrednim połączeniem z nowo otwartym Portem Lotniczym Olsztyn – Mazury.

Nowo wybudowana linia tramwajowa zapewnia świetną i szybką komunikację z Uniwersytetem, Galerią Warmińską, czy Starym Miastem. Nowoczesne wyposażenie komunikacji miejskiej umożliwia sprawny zakup biletów w biletomatach stacjonarnych lub mobilnych umieszczonych w pojazdach. Niskopodłogowy tabor jest przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych.

REKREACJA I NAUKA

Aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu? A może chwila relaksu w otoczeniu dzieł sztuki? Muzyka klasyczna, czy współczesna? W okolicy Apartamentów Opera każdy znajdzie coś dla siebie.

Sport i tereny zielone
Kultura i rozrywka
Nauka
Edukacja

Sport i tereny zielone

Zielona okolica sprzyja dbaniu o kondycję fizyczną. Sporty na świeżym powietrzu z powodzeniem można uprawiać w pobliskim Parku im. Janusza Kusocińskiego, w którym znajduje się siłownia outdoorowa, a także boiska do gry w piłkę i plac zabaw dla najmłodszych.  W okolicy apartamentowca znajduje się również kilka klubów fitness oraz basen.

1/4

Kultura i rozrywka

Położenie Apartamentów Opera w pobliżu centrum Olsztyna z pewnością zachwyci wszystkich, którym bliska jest kultura i sztuka. Wolny czas można spędzić w Warmińsko – Mazurskiej Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego lub w pobliskiej Galerii Sztuki Współczesnej BWA. Młodszych miłośników twórczości artystycznej zaprasza Olsztyński Teatr Lalek, a na spragnionych wrażeń i rozrywki czeka tętniące życiem Stare Miasto.

2/4

Nauka

Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne to kolejne propozycje dla wszystkich mieszkańców Apartamentów Opera, których fascynuje nauka. Znajdujące się w okolicy atrakcje nie raz zaskoczą swoim bogatym programem. Z pewnością pozwolą miło spędzić wolny czas zarówno dzieciom, jak i dorosłym. W budynku Planetarium mieści się również nowoczesna biblioteka multimedialna oraz galeria sztuki.

3/4

Edukacja

Osiedle, na którym zlokalizowany jest budynek, posiada pełną infrastrukturę edukacyjną. Rodziny z dziećmi znajdą tutaj nie tylko przedszkola, ale również szkoły podstawowe, gimnazjum, liceum, a także szkołę muzyczną.  W okolicy mieszczą się również boiska i tereny zielone wyposażone z place zabaw dla najmłodszych oraz skatepark dla nieco starszych dzieci.

4/4

URZĘDY I INSTYTUCJE

Infrastruktura osiedla, na którym znajduje się apartamentowiec jest rozbudowana. W pobliżu znajdują się banki, poczta, apteki oraz przychodnie. Bliskość sklepów i galerii handlowych z pewnością ułatwi mieszkańcom codzienne zakupy.

Z kolei znajdujące się w okolicy budynki użyteczności publicznej oraz urzędy zapewniają odpowiedni dostęp do wszelkich potrzebnych usług związanych z administracją.